HAKKIMIZDA

Otomotiv sektörüne uzun yıllar Akbaş ticaret olarak başlayıp kurumsallaşarak MAKBAŞ OTOMOTİV Ltd. Şti. adı altında Adıyaman Tümosan Traktörleri Bölge Bayii olarak sektörde yerimizi almış durumdayız. Makbaş Otomotiv Adıyamanlı çiftçilerimizi son teknoloji ürünü olan tümosan traktörleri ile tarım yapmalarını sağladı . Bu fırsatı da uygun fiyatlarla çiftçilerimize sundu. Tümosan Traktörleri %100 yerli üretim yapan firmalar arasında sektörde birinci sırada yer almaktadır. Şirketimiz de Adıyaman’da sektörün en iyisi olmak için çalışmalarına tüm şubeleriyle devam etmektedir. Hizmeti en ucuza en kaliteli bir şekilde vermek için çaba göstermekte olan bir firmayız. Makbaş Otomotiv olarak doğruluk, dürüstlük, kalite en önemli ilkemizdir. Müşterilerimizin ticari, hukuki ve mali sorunlarına birlikte çalıştığımız mali müşavir, avukat, noter ve hukuk danışmanlarıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Teknik Servis

Şirkete Genel Bakış

Şirket; şubeleriyle, çalışanlarıyla, tüm ekibiyle kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarına devam etmektedir.

Açıklama

Yılların tecrübesiyle yeni bir yüz, yeni ekibiyle traktör piyasasında rakip tanımayan Makbaş Otomotiv, yeni projeleriyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yüksek kalite ve teknolojik donanıma sahip ürünleri doğru zamanda sunarak hedef kitlemizde müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak, böylelikle gelirler ve karlılığa ilişkin sürekli ve kontrol altında bir büyümeyi gerçekleştirmek